ДЕСЕТИ МЕТОДИЧКИ ДАНИ УЧИТЕЉА У НОВОМ САДУ

На јубиларним десетим Методичким данима учитеља, који су се одржали 24. новембра 2018. године у Новом Саду,  Друштво учитеља општине Кула ( ДУОК) је опет проглашено за најактивније учитељско друштво као чланица Удружења војвођанских учитеља, а награду је примила председница ДУОК-а Маријана Коларић, уједно и учитељица наше школе.
Медодичким данима учитеља присуствовало је преко двадесет учитеља ДУОК-а из четири школе из наше општине, међу којима је четири учитеља ОШ “ Петефи бригада“.
Учитељи су имали прилике да се мало више упознају  са дигитализацијом наставе,са радовима учитеља из Војводине и Хрватске, примерима учитељксе добре праксе, хобијима учитеља, као и алтернативним школама Марије Монтесори, Валдорф школе и са НТЦ системом учења.

Учитељица Маријана Коларић је представила своје примере добре праксе и на конкурсу учитељи-фотографи освојила другу награду.