ПРИЈАВА УЧЕНИКА 8.РАЗРЕДА ЗДРАВСТВЕНОЈ УПИСНОЈ КОМИСИЈИ

Поштовани родитељи,

У циљу квалитетног спровођења Завршног испита 2016/17. за ученике 8. разреда и уписа у средње школе у школској 2017/18. , подсећамо вас да је неопходно благовремено реализовати следеће активности:

И УПИС УЧЕНИКА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ПРОБЛЕМИМА

· Молимо родитеље ученика 8. разреда, да уколико су им деца евидентирана као ученици са здравственим проблемима, исти обаве лекарске прегледе и прибаве здравствену документацију, како не би у листи жеља наводили оне образовне профиле, односно смерове за које не испуњавају здравствене услове.

Потребна документација :

1. Упут педијатра Здравственој уписној комисији за Западнобачки округ

2. Здравствени картон и копија здравствене докуметације (у затвореној коверти са печатом Медицине рада)

Документација се подноси Школској управи Сомбор у згради Општине Сомбор (Жупанија),Трг цара Уроша бр. 1 у Сомбору ( канцеларија бр. 30, саветница Александра Милошевић).

Рок за подношење документације је 31.5.2017.

Срдачан поздрав,

Александра Милошевић