ЧЕСТИТКЕ ЗА ПРВО И ДРУГО ОСВОЈЕНО МЕСТО УЧЕНИКА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ „ПЕТЕФИ БРИГАДА“ КУЛА

На Уметничком такмичењу ученика основних школа северне Бачке, у категорији ученика који негују мађарски језик, ученица I-3  разреда, учитељице Маријане Коларић,Анђела Дурковић је освојила ПРВУ награду у рецитовању на мађарском језику. Честитка  наставници Лаури Наташи Фаркаш која јој је била ментор.

Такође је на истом такмичењу, ученица I-1  разреда, Пап Елеонора  освојила  ДРУГУ награду за ликовни рад. Честитке за овај успех  њеној учитељици и ментору Ђенђи Кермеци.

Az ÁMV-n Szabadkán Papp Eleonóra II. helyet ért el képzőmüvészetből. Durković Anđela I.helyezést kapott a szavalókkategóriájában a magyar anyanyelvápolók csoportjában.Gratulálunk a diákoknak és mentoraiknak, Körmöci Gyöngyinek ésFarkas Lauránakis.

Обе ученице су пресрећне својим успехом, а ми им желимо још много победа и освојених места на такмичењима, као и осталим учесницима.

Поносне учитељице