СЈАЈНИ РЕЗУЛТАТИ НАШИХ УЧЕНИКА НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

У недељу, 5.марта 2017. године је одржано општинско такмичење из историје. Наши ученици су остварили сјајне резултате. У 5. разреду Никола Вјештица из 5-4,  ученик наставнице Јадранке Лазаревски, је освојио 2.место, Ратко Поњевић из 5-2,ученик наставнице Снежане Васиљук, је освојио 3.место. У категорији 6. разреда, 2. место је освојила Теодора Станић из 6-3, ученица Јадранке Лазаревски, а 3. места су освојили Константин Салонтаји и Сергеј Гелебан из 6-4,ученици Снежане Васиљук. У 7. разреду, 3. место је освојио Драгоје Бељкаш из 7-4, ученик наставнице Снежане Васиљук. У 8. разреду, 1. место су освојиле: Анастазија Козар из 8-3 са максималним бројем бодова, Ивана Бајић из 8-5 и Анђела Савковић из 8-3, 2. место су освојили: Адријана Скиба из 8-2 и Марко Терзић из 8-4, ученици наставнице Снежане Васиљук. Честитамо ученицима и наставницима на постигнутим резултатима.