КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА 2016.-МЕЂУНАРОДНО МАТЕМАТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

17. марта 2016. године постали смо део Европе као учесници математичког такмичења “Кенгур без граница“. Израдом врло озбиљних задатака показали смо да пратимо корак и поносимо се резултатима наших ученика и њихових наставника. Једине награде на нивоу општине у категорији основних школа, освојили су ученици школе “Петефи бригада“.

Ученица Катарина Балинт из 4-2 , освојила је другу награду и сребрну медаљу, а Ковач Алекс из 6-1 такође другу награди и сребрну медаљу. Честитамо учитељици Снежани Кнежевић и наставници Миловић Мануели.

Похвале на овом такмичењу добили су Бајаи Леон, Пап Елеонора , из 1-1, учитељице Кермеци Ђенђи, Никша Јоксовић, 2-3 учитељице Станке Мартиновић и Ратко Поњевић, 4-2 учитељице Снежане Кнежевић.

Радујемо се додели медаља, надамо успеху и убудуће, уз жељу да још повећамо тим који побеђује.