Завршна манифестација – Енергија је свуда око нас 2015

ЕНЕРГИЈА ЈЕ СВУДА ОКО НАС

У четвртак, 21.01.2016. године у 12 часова у холу зграде Владе Војводине одржана је завршна манифестација пројекта „Енергија је свуда око нас“ за 2015. годину. Том приликом  подељене су  награде и признања успешним ученицима, наставницима и школама.

Покровитељи пројекта су Пoкрajински сeкрeтaриjaт зa oбрaзoвaњe, прoписe, упрaву и нaциoнaлнe мaњинe – нaциoнaлнe зajeдницe, Фaкултeт зa eкoнoмиjу и инжeњeрски мeнaџмeнт и Грађевинска индустрија „Симпролит“ из Београда, а реализатор Центар за развој и примену науке, технологије и информатике.

Ученици наше школе,ОШ „Петефи бригада“ постигли су запажене резултате и освојили веома лепе награде

Литерарни радови

Млађи узраст

Миња Средановић, 4-2, прва награда

Мeнтoр – Снежана Кнежевић

Ликовни радови

Старији узраст

Страхиња Сејфовић, 5-4 ,прва награда

Ментор – Лидија Барна

Литерарни радови

Оливера Чакан, 8-2, трећа награда

Мeнтoр – Татјана Вјештица

Честитамо нашим ученицима и њиховим менторима на постигнутим резултатима и захваљујемо што на тај начин представљају нашу школу, у општини , покрајини, а са поносом можемо рећи и у републици.