Адреса: 16. Дивизије 34, Кула Тел: 025/723-944

Успешан пласман на међународно такмичење у Будимпешти !

0

Таnulóink képviselik iskolánkat Budapesten, a nemzetközi matematikaversenyen

Iskolánk tanulói részt vettek a Kalmár László Matematikaverseny vajdasági fordulóján Újvidéken. Közülük a legsikeresebbek Nagy Dániel IV1Pistuka Oliver V1 és Kovács AlexVIIosztályos tanulók meghívást kaptak Budapestre a dötőre, mely időpontja május 19. és 20.

Sok sikert kívánunk tanulóinknak!

Успешан пласман на међународно такмичење у Будимпешти !

Ученици наше школе су учествовали на покрајинском нивоу математичког такмичења „Калмар Ласло“ у Новом Саду. Најбољи међу њима Нађ Даниел IV1, Пиштука Оливер Vи Ковач Алекс VIIпозвани су на финале, које се одржава у Будимпешти 19. и 20. маја.

Желимо им пуно успеха на такмичењу!

Share.

Comments are closed.