„Умеће стварања“

Ученици наше школе су на самом почетку ове школске године постигли успех вредан сваке похвале.

На овогодишњи конкурс под називом „Умеће стварања“ у организацији 50. Дечијег Октобарског Салона пристигло је преко 3000 радова деце од 5 до 15 година са територија Србије, Републике Српске и Црне Горе. Селекцијом, комисија је одлучила да се на овогодишњој изложби нађе 370 радова. Међу њима  и 13 фотографија осам аутора који су ученици наше школе је нашло заслужено место на овој изложби у Музеју примењених уметности у Београду. На свечаном отварању изложбе са традицијом дугом 50 година присуствовали су и ученици који су постигли значајне резултате протекле школске године на пољу ликовног стваралаштва.Учесници су: Андреј Гелебан, Андријана Скиба, Ребека Крунић, Ивана Латинкин, Милица Фина, Милица Ковач, Тасић Александра и Ана Маџар.