Хуманитарна акција

ОБАВЕШТЕЊЕ!

И ове године одлучили смо да будемо хумани и да помогнемо нашем суграђанину Жељку Новакову.

Због недостатка услова за наставак лечења у нашој земљи хитно му је потребно 50000 евра за наставак терапије у иностранству након чега му је неопходна трансплатација коштане сржи која кошта додатних 150000 евра!!!

Помозимо Жељку да победи ову опаку болест  против које се  бори већ 7 година.

Свака помоћ је добро дошла.

БУДИМО ХУМАНИ И ПОМОЗИМО МУ!!!

ученички  парламент

ÉRTESÍTÉS !

Az idén is részt veszünk a humanitárius akciókban, és segíteni megpróbálunk  a kúlai Novakov Željkónak.

Mivel gyógykezelésére hazánkban nincsenek meg a lehetőségek, emiatt  külföldre kell mennie, amihez sürgősen 50000 euróra van szüksége. Ezután kerülne sor a csontvelő átültetésre, ami még  150000 eurót tesz ki!

Segítsünk Željkónak, hogy legyőzze ezt a nehéz betegséget, amely ellen már hét éve küzd!

Minden támogatás jól jön neki, legyünk humánusak ezúttal is és segítsünk neki!

diák parlament