Обавештење 6.12.2016.

уторак, 06 децембар 2016 19:00
ОБАВЕШТЕЊЕ!

Кренула je нова такмичарска сезона !

19. новембра у Темерину одржано је 25. покрајинско такмичење у соло певању у поп-рок категорији под називом Тини-фест. Наша ученица Бала Анита, 8-1, је својом интерпретацијом, чистим гласом и емотивним изражајем, освојила жири и 1. место. Честитамо Анитии  њеном ментору Ковач Золтану на успеху и желимо  им успешне припреме за наредне изазове.

у Београду je 20. новембра одржано  11. републичко финале дописне математичке олимпијаде „МД Архимедес.“  Након успешних дописних кругова такмичења, Ковач Алеx, ученик 7-1 разреда jeосвојио прво место,и остварио право да се такмичи са најбољим математичарима Србије.У тој конкуренцији наш Алеx освојио 1. мест са маxим бодова, без иједне грешке.                                                 Честитамо Алеxу на изузетнoм почетку нове сезоне такмичења као и његовим менторима, пре свега  његовој  наставници Миловић Мануели!

ÉRTESÍTÉS !

Beindult az új versenyszezon!

Novemberben a 25. Tini dalfesztiválon Balla Anita, a 8-1 osztály tanulója, magabiztos előadásmóddal, tiszta hanggal és mély érzelmek átadásával, elkápráztatva a négytagú zsűrit, megynyert a versenyt és hazahozta az első helyezést. Szívből gratulálunk Anitának és felkészítő tanárának, Kovács Zoltánnak. Sok sikert kívánunk a további kihívásokhoz.

A sikeres levelezős fordulók után, Kovács Alex a 7-1 osztály tanulója, első helyezést ért el, így meghívást kapott a döntőbe. Vasárnap, november 20.-án Belgrádban, az „Arhimédesz Matematikai Társaság” székházában a 11. matematikai olimpia szerbiai országos döntője volt megtartva. Alex magabiztosan bezsebelte ott is az 1. helyezést. Hibátlan munkával, maximum pontszámmal. Remek versenyszezon megkezdés ez így !

Gratulálunk Alexnak erre a remek sikerre és felkészítő tanárainak, többek között Milovity Manuelának.