Обавештење 2.12.2016.

петак, 02 децембар 2016 14:59
OБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо ученике и наставнике да на  56–ој  културноjманифестацији под називом „МЕСЕЦ КЊИГЕ“ ушколској 2016/2017. години освојени су следећи резултати:

Резултат ликовног конкурса:

млађи узраст : 1-4 разреда

Дуња Велисављев  I3  – 2 награда

старији узраст : 5- 8 разреда

Адријана Скиба VIII2    – 1 награда

Резултат литерарног конкурса

старији узраст : 5- 8 разреда

Наталија Сератлић VII2-  1 награда

Честитамо ученицима и њиховим менторима. Учитељици Пешко Александри и наставницама Барна Лидији и Вјештица Татјани.

Покрајински ниво књижевног такмичења под називом „Гион Нандор” одржано је 26. новембра у Новом Саду. Нашу школу је представио тим ученика из 7/1 разреда: Бала Мариана, Гонцлик Тимеа и Ковач Алеx, и освојили су 2. место. Честитамо  ученицима и њиховој менторки Кањо Валерији на овом лепом  успеху.

ÉRTES ÍTÉS

Értesitjük  tanulókat és a tanárokat,hogy a „KÖNYVHÓNAP” alkalmával az 56. Kulturális esemény keretén belül a 2016/2017-es iskolaévben, iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el.

A képzőmüvészeti vetélkedő eredményei:

Alsós tagozat: 1-4osztály

Dunja VelisavljevI3  – 2. helyezet

Felsős tagozat: 5-8 osztályAdrijana Skiba VIII2    – 1. helyezet

Az irodalmi vetélkedő eredményei:

Felsős tagozat: 5-8 osztály

Natalija Seratlić VII 2-  1.helyezet

Gratulálunk tanulóinknak az elért eredményekhez, úgyszintén Peško Aleksandra tanitónőnek és Barna Lidija valamint Veštica Tatjana felkészitőtanároknak.

A  Gion Nándor Olvasási Verseny tartományi döntője november 26-án került megrendezésre Újvidéken, ahol iskolánk hetedikes tanulói  :Balla Marianna , Gonczlik Timea és Kovács Alex csapatmunkában II. helyezést értek el.  Gratulálunk nekik  és Knyó Hugyik Valéria tanárnőnek a sikeres szereplésért!